strona główna oferta realizacje o nas kontakt blog
jQuery Carousel
space space space space space space
 

OFERTA - Naklejki / Plakaty / Fototapety - Plakaty

BANERY OKLEJENIE SAMOCHODÓW REKLAMA NA OKNACH NAKLEJKI / PLAKATY / FOTOTAPETY Naklejki Naklejki na magnesach Plakaty Fototapety Naklejki na ściany Foto obrazy REKLAMA ŚWIETLNA I LITERY 3D TABLICE / TABLICZKI / SZYLDY ULOTKI / WIZYTÓWKI / KARNETY OBRÓBKA TWORZYW SZTUCZNYCH STOJAKI REKLAMOWE / ROLLUP GADŻETY REKLAMOWE ZNAKOWANIE ODZIEŻY
PLAKAT jest doskonałą formą szybkiego przekazu informacji. Plakaty można znaleźć praktycznie wszędzie, w miejscach publicznych, urzędach, przychodniach, szkołach, środkach transportu, firmach i wielu innych. Jeśli nie mają Państwo swojego projektu chętnie opracujemy dla Państwa grafikę. Dobrze zaprojektowana grafika plakatu, powieszonego w wyeksponowanym miejscu, przyciągnie uwagę i zachęci do zapoznania się z treścią przekazu. Drukujemy plakaty w dowolnym formacie i nakładzie ilościowym.
Plakaty drukujemy również na papierze satynowym o gramaturze 200-220g., świetnie się sprawdzi również jako element dekoracyjny umieszczony w ramie, antyramie czy w ramie OWZ.
naklejki plakaty fototapety Łódźnaklejki plakaty fototapety Łódź
więcej zdjęć w naszych >realizacjach<
Zapraszamy,
Agencja reklamowa Multiekodruk