strona główna oferta realizacje o nas kontakt blog
jQuery Carousel
space space space space space space
 

OFERTA - Naklejki / Plakaty / Fototapety - Foto obrazy

BANERY OKLEJENIE SAMOCHODÓW REKLAMA NA OKNACH NAKLEJKI / PLAKATY / FOTOTAPETY Naklejki Naklejki na magnesach Plakaty Fototapety Naklejki na ściany Foto obrazy REKLAMA ŚWIETLNA I LITERY 3D TABLICE / TABLICZKI / SZYLDY ULOTKI / WIZYTÓWKI / KARNETY OBRÓBKA TWORZYW SZTUCZNYCH STOJAKI REKLAMOWE / ROLLUP GADŻETY REKLAMOWE ZNAKOWANIE ODZIEŻY
FOTO OBRAZ urozmaici wnętrze bez potrzeby oklejania czy malowania ścian. Szybko i oryginalnie. Jest ozdobą pomieszczeń, ścian, wnętrz, w dowolnym wymiarze.
Foto obraz to dowolne wysokiej jakości zdjęcie, które nadrukujemy na płótnie. Następnie wydruk nanosimy ręcznie na drewnianą ramę, o grubości dostosowanej do wielkości wydruku, w taki sposób aby drewniana rama była niewidoczna. Foto obraz jest gotowy. Foto obraz jest również świetnym pomysłem na nieszablonowy prezent np. z okazji ślubu czy okrągłego jubileuszu. Może być oryginalną formą uwiecznienia Twoich wspaniałych wakacji czy portretu Twojego dziecka. Foto obraz wspaniale nadaje się do udekorowania ścian w domach lub wnętrzach przestrzeni publicznej. Z pewnością ożywi pomieszczenie i nada mu wysublimowany smak.
naklejki plakaty fototapety Łódźnaklejki plakaty fototapety Łódź
więcej zdjęć w naszych >realizacjach<
Zapraszamy,
Agencja reklamowa Multiekodruk