>
jQuery Carousel
space space space space space space
 

OFERTA - Haft reklamowy Łódź / Znakowanie odzieży Łódź

Czy potrzebują Państwo oznaczyć odzież firmową własnym logo lub nazwą firmy? Jedną z naszych specjalności jest znakowanie odzieży czy produktu. Używamy kilku sprawdzonych metod znakowania, które dobieramy, do potrzeb Klienta oraz do produktów, które mają być znakowane.

» haft komputerowy to jedną z metod znakowania odzieży. Wyróżnia się długą trwałością i zawsze elegancką formą znakowania. Haft reklamowy możemy wykonać w formie tradycyjnego haftu lub też w formie aplikacji połączonej z haftem.

» termodżety i cekiny to inna forma znakowania lecz bardziej zdobienia odzieży czy produktu. Jednak również bardzo popularna.

» nadruk sublimacyjny to forma znakowania, nadruku w którym możemy wykorzystać pełną gamę kolorystyczną. Ta metoda sprawdza się na materiałach sztucznych bez dodatku bawełny. Bardzo dobrze oddaje żywe kolory i przejścia tonalne.

» termotransfer to specjalne materiały, z których wycinamy ploterowo znak, logo czy napisy. Następnie są aplikowane na odzież na gorąco, za pomocą pras termotransferowych. Przy tej metodzie znakowania, możemy wykorzystać aplikacje jednokolorowe lub wykorzystać materiały do nadruku, wycięte w dowolnym kształcie.

Znakujemy również kubki długopisy, tabliczki pamiątkowe i wiele innych artykułów, z wykorzystaniem graweru, laseru lub frezowania. Więcej informacji w ofercie – gadżety reklamowe.
haft reklamowy Łódźznakowanie odzieży Łódź
więcej zdjęć w naszych >realizacjach<
Zapraszamy,
Agencja reklamowa Multiekodruk