strona główna oferta realizacje o nas kontakt blog
jQuery Carousel
space space space space space space
 

OFERTA - Oklejanie samochodów Łódź - Zmiana koloru auta

BANERY OKLEJENIE SAMOCHODÓW Oklejanie szyb folią OWV Oklejanie folią wycinaną Oklejanie grafiką Naklejki na magnesach Zmiana koloru auta REKLAMA NA OKNACH NAKLEJKI / PLAKATY / FOTOTAPETY REKLAMA ŚWIETLNA I LITERY 3D TABLICE / TABLICZKI / SZYLDY ULOTKI / WIZYTÓWKI / KARNETY OBRÓBKA TWORZYW SZTUCZNYCH STOJAKI REKLAMOWE / ROLLUP GADŻETY REKLAMOWE ZNAKOWANIE ODZIEŻY
• Znudził Ci się kolor Twojego samochodu?
• Marzy Ci się tuning wizualny samochodu?
• Chcesz być oryginalny?
• Zauważalny?
• Niepowtarzalny?
• To najwyższy czas na zmianę!
• Przyjedź do nas a razem sprawimy, że Twój samochód zmieni się nie do poznania.

My jesteśmy gotowi do zmiany, a Ty?
Jeśli jeszcze się wahasz, spróbujemy przybliżyć Ci możliwości oraz zalety aplikacji folii na Twój samochód.
Nowoczesne folie do aplikacji na samochód sprostają Twoim najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.
Folia bardzo skutecznie chroni oryginalny lakier auta, co zdecydowanie zwiększa wartość samochodu przy ewentualnej sprzedaży.
Folię można w dowolnym momencie zdjąć i cieszyć się nienaruszonym stanem lakieru. Decydując się na aplikację folii kolorowej, możesz zmienić design swojego auta, na kolor jaki lubisz z szerokiej palety kolorów.

Masz do wyboru:
» Folie kolorowe błyszczące - przypominają wyglądem lakier akrylowy
» Folie kolorowe matowe – nadają niesamowitej elegancji
» Folie kolorowe metaliczne - nadają wygląd najbardziej zbliżony do tradycyjnego lakieru
» Folie perłowe – zapewnią elegancki design i nietuzinkowy charakter samochodu
» Folie strukturalne - świetnie się sprawdzą dla zwolenników sportowego wizerunku samochodów
» Folia typu carbon z wyczuwalną strukturą imitującą włókno węglowe - często stosowana w autach sportowych
» Folia imitująca skórę
» Folia imitująca szczotkowane aluminium
» Folia z grafiką - grafika reklamowa to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, Twój samochód będzie reklamą mobilną firmy. Bardzo dobrze sprawdzi się ujednolicenie całej floty Twoich samochodów firmowych przez oklejenie samochodów z zachowaniem tej samej grafiki.
Tak wyklejony samochód nie umknie uwadze nikomu.

Możesz całkowicie zmienić kolor samochodu lub też tylko wybrane elementy?
Możesz również zdecydować się na oklejenie wybranych elementów nadwozia np. maskę, dach lub lusterka i uzyskasz indywidualny, oryginalny wizerunek.
Zmiana koloru dachu, naklejenie pasów lub wyklejenie elementów samochodu folią typu carbon, bądź innymi foliami strukturalnymi, zmieni twój samochód nie do poznania.
W dodatku ta zmiana nie musi być na zawsze, jeśli znudzi Cię za jakiś czas możesz wrócić do poprzedniej wersji swojego samochodu lub okleić nowym fantastycznym projektem.

Folie możemy stosować również wewnątrz pojazdu, dlatego możesz dowolnie stylizować wnętrze swojego samochodu np. ozdobne listwy , plastikowe czy drewniane panele konsoli.
Możemy zmienić kolor nadwozia nawet jednorazowo np. na imprezę motoryzacyjną lub sportową mam wtedy gwarancję oryginalnego designu jak i odpowiedniego zabezpieczenia lakieru przed uszkodzeniami w trakcie wyczynowych przejazdów na torze.
Fani motoryzacji, chętnie i często korzystają z możliwości jakie daje aplikacja folii. To szybki sposób na wiele zmian wizerunku tego samego auta.
Główną zaletą zmiany koloru Twojego samochodu przy aplikacji folii jest to, że wyłącznie Ty decydujesz o tym jak dokładnie ma wyglądać Twoje auto.

Na jak długo ta zmiana?
Jak już wspomnieliśmy wcześniej, to Ty decydujesz jak często chcesz zmieniać wizerunek swojego samochodu.
Pracujemy na foliach najlepszych marek na rynku: 3M, ARLON, Avery Bruxsafol.
Do wyboru mamy folie o średnio i długookresowej trwałości. Żywotność foli producent określa na okres 6- 10 lat. Folie są przystosowane do użytkowania w temperaturach od -50 do +110°C. Odporne na działanie benzyny i standardowych środków myjących. Należy jednak pamiętać, że folia nie jest niezniszczalna i wszelkie uszkodzenia mechaniczne wpływają na szybsze zużycie i wygląd.

Ile trwa oklejenie samochodu?
No niestety żeby było inaczej trzeba na chwilę rozstać się ze swoim samochodem. W naszej profesjonalnie przygotowanej hali do oklejania samochodów, Twój samochód będzie miał wspaniałe warunki.
Czas zmiany koloru całego samochodu to standardowo 3-5 dni roboczych, zależy również od wielkości samochodu. Taki zabieg obejmuje dokładne mycie samochodu, demontaż elementów nadwozia tj. zderzaki, klamki, lampy, emblematy itp. Następnie po precyzyjnym doczyszczeniu całej powierzchni, możemy przystąpić do aplikacji folii. Po aplikacji folia potrzebuje troszkę „oddechu”. Na koniec pozostaje montaż zdemontowanych wcześniej elementów nadwozia.
I Twój samochód jest gotowy do odbioru.

Cena?
Każda zmiana wizerunku samochodu jest bardzo indywidualna i nie niestety nie uda się określić z góry konkretnej ceny takiej usługi, ponieważ wiele jest czynników związanych z planowaną zmianą, które mają wpływ na wycenę usługi.
Zapraszamy na spotkanie, szczegółowo omówimy planowany projekt zamiany wizerunku Twojego auta. Jeśli nie możesz do nas przyjechać, prześlij zdjęcie swojego samochodu (najlepiej z dołączonymi wymiarami) i opis planowanej zmiany, przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Indywidualnie doradzimy
Jeśli chcesz coś zmienić w wyglądzie auta ale do końca nie masz pomysłu…
Zapraszamy do naszego biura na bezpłatną konsultację. Przedstawimy rodzaje folii, wspólnie dobierzemy odpowiednią folię, która zmieni samochód według Twoich oczekiwań.
Możemy również przygotować dla Ciebie odpłatną wizualizację planowanej zmiany, naniesioną na zdjęcie Twojego samochodu.

Mając na uwadze dobro Twojego samochodu, dokładamy wszelkich starań aby:
nasze umiejętności i doświadczenie w aplikacji folii + doświadczenie w pracach demontażowych + zachowanie szczególnych warunków technologicznych + wysoka jakość materiałów do oklejania samochodów + nasza pasja = dają Ci gwarancję usług na najwyższym poziomie.
oklejanie samochodów Łódźoklejanie samochodów Łódź
więcej zdjęć w naszych >realizacjach<
Zapraszamy,
Agencja reklamowa Multiekodruk