strona główna oferta realizacje o nas kontakt blog
jQuery Carousel
space space space space space space
 

BLOG Reklamy Łódź - Oklejanie samochodów Łódź

Czy warto zainwestować w reklamę na samochodzie?
Reklama firmy umieszczona na samochodzie służbowym to jedna z najpopularniejszych i zarazem najłatwiejszych form marketingu. Czy jednak rzeczywiście jest skuteczna? W jaki sposób okleić pojazd, żeby nie było to zbyt nachalne i jednocześnie docierało do potencjalnych klientów?
Reklama na samochodzie - jakie daje korzyści?
Nie da się ukryć, że każde przedsiębiorstwo, bez względu na zasięg działalności oraz liczbę zatrudnionych osób, musi przeznaczyć odpowiednią kwotę pieniędzy na marketing. W przeciwnym wypadku trudno nam będzie znaleźć nowych klientów, a z czasem może się okazać, że firma stoi w miejscu i zaczyna przynosić straty.
Niestety materiały reklamowe kosztują bardzo dużo. Nawet regularny druk ulotek może generować duże koszty, nie wspominając o internetowych kampaniach reklamowych. Dlatego właśnie oklejenie samochodu służbowego jest tak skuteczne. Przede wszystkim pojazd cały czas się przemieszcza, staje się więc ruchomą reklamą. Nawet jeśli przechodzień mijający nasze firmowe auto nie zwróci szczególnej uwagi na jego wygląd, to jednak w oczy prawdopodobnie rzuci się nasze logo czy kolorystyka. W ten sposób staniemy się bardziej rozpoznawalni. Dodatkowo pieniądze na reklamę na samochodzie wydamy tylko raz, jest to więc tanie rozwiązanie.

Jaka powinna być reklama na samochodzie?
Zanim zainteresuje nas oklejanie samochodów Łódź, warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę. Projekt musi być dokładnie przemyślany - trzeba zatem wcześniej ustalić, jaki jest cel reklamy i do kogo chcemy nią dotrzeć.

Dobra reklama na samochodzie powinna być:
• charakterystyczna - jeśli posiadamy dość proste logo, to zdecydowanie za mało, by nas wyróżnić;
• kolorowa - nie bójmy się używać różnych odcieni (oczywiście najlepiej takich, które wpisują się w kolorystykę loga);
• informacyjna - zdecydowanie warto umieścić na samochodzie podstawowe dane kontaktowe oraz krótko opisać, czym zajmuje się firma;
• niezbyt przesadna - oklejenie całego pojazdu reklamą w krzykliwych barwach może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.
Zapraszamy,
Agencja reklamowa Multiekodruk